Lens Dünyası

Bilgilerinizin Güvenliği


Online alışveriş sitemizde bilginin kaybını, 3. şahıslar ile paylaşımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek amacıyla 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır.

Kredi kartı ile ödemelerinizde, Yapı Kredi Bankası'nın güvenli ortak ödeme sayfası kullanılmaktadır. Güvenli ortak ödeme sayfası, Yapı kredi Bankası bünyesinde barındırılan, bakımı ve güvenliği Yapı Kredi Bankası tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır. Sitemize giriş yaptığınız andan ödeme noktasına gelene kadar yukarıda adres çubuğunda lensdunyasi.com yazar ve bu zaman zarfında lensdunyasi.com adresindesinizdir. Ödeme noktasında kredi kartı ile ödeme butonu nu seçtikten sonra lensdunyasi.com dan çıkar yapı kredi bankası ortak ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz ve kart bilgilerinizi bu sayfada banka ile paylaşırsınız. yukarıda adres çubuğunda posnet.ykb.com yazar buda sizin yapı kredi bankası sayfasında olduğunuzu gösterir.

Bu ödeme yöntemi ile kredi kartı bilgilerinizi sadece banka ile paylaşır ve kredi kartınıza onay verildiği anda alışveriş sitemize otomatik yönlendirilme yapılır. Sonuç olarak son derece güvenli bir ödeme yöntemi olup kredi kartı bilgilerini 3 şahıslar ile paylaşmamış olursunuz.