Lens Dünyası

Gizlilik ve Kullanım Şartları


Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacı ile üyelik formlarında, bazı kişisel bilgileriniz (isim, soyad, TC kimlik no, adres, vs) sizlerden talep edilmektedir. Bu bilgiler öncelikle yasal zorunluluğumuz olan fatura düzenlenmesi ve siparişlerinizin size ulaşmasının sağlanması amacı ile kullanılmaktadır. Ayrıca lensdunyasi.com da toplanan bu bilgiler dahilinde dönemsel kampanya çalışmaları ve müşterilerimize yönelik özel promosyon faaliyetleri çalışmalarında kullanılmaktadır. 
 
Bu toplanan bilgiler söz konusu üyenin bilgisi dışında üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta ve faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.
 
lensdunyasi.com müşterilerinin site kullanımı sırasında izlediği hareket ve tercihleri analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, sizlere daha etkin bir alışveriş ortamı hazırlamak amacı ile lendunyasi.com tarafından kullanılmaktadır.  
 
Üye bilgileri, sadece resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlar ile paylaşılacaktır.
 
Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde lensdunyasi.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Güvenli ortak ödeme yöntemi ile tüm işlemlerin lensdunyasi.com ara yüzü üzerinden Yapı Kredi Bankası ile bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.